13.08.2006 :: 22:05
Pierwsza notka. Nigdy nie wiem co mam napisać na początku. Chciałabym zacząć sensownie, przedstawię Wam siebie i moich przyjaciół - tytułową paczkę. Należą do niej: Kailenna_Farrah, Miss Martian, Gołota i Justyna oraz ja - Meg, w internecie znana jako Lady Nira. Ciężkie obrałam sobie zadanie próbując opisać nas. Tak naprawdę to nierealne podołać temu celowi, ale spróbuję. LaDy NiRa Oddana przyjaciołom, zawsze znajdzie dla nich czas. Ma poczucie humoru i uwielbia dobre filmy. Oprócz tego lubi muzykę i książki. Przepada za siatkówką i pływaniem. Kaileena_Farrah Szalona dziewczyna, ale oddana przyjaciółka. Najwiekszą jej pasją jest zespół Red Hot Chili Peppers. Poza tym lubi filozofować i co ważne dobrze jej to idzie. Przepada za *Piratami z Karaibów*. Gołota Zwariowana fanka sportu, uwielbia zwłaszcza piłkę nożną. Jest bardzo koleżeńska - przyjaciele mogą na nią liczyć. Poza tym ma swoje poglądy na różne tematy. Justyna Jest niemal zakochana w psiakach i chomikach. Ma swoje zdanie na większość tematów. Jest obdarzona poczuciem humoru, ale kiedy potrzeba staje się poważna. Miss Martian Spontaniczna i wiecznie uśmiechnięta optymistka. Uważa, że nie należy się poddawać cokolwiek by się działo. Jej zainteresowania są bardzo obszerne. To by było tyle na wstęp. Więcej napewno uda Wam się dowiedzieć z kolejnych notek. Tymczasem kończę i pozdrawiam - Meg Nasza paczka To większość naszej paczki, niestety nie w pełnym składzie: Justyna, Marta, Gołota, Kailuś i Askensa. Meg została zaszczyczona chwalebnym czynem - zrobieniem zdjęcia.