paczka26 - komentarze


Nie wiem dlaczego ale nasze spotkania zawsze sa pełne niespodzianek. Przykładem jest spacer z Kaileenka. Poszłysmy na spacer. Ładny dzień i wogóle cacy. Robiłysmy sobie smieszne foty na drzewach, trzepakach itp. No oczywiście nie obyło się bez spotkania kogos znajomego. Spacer zaczełyśmy przy bocznej bramie AON. Usiadłyśmy przy bibliotece i gadałyśmy, robiłyśmy przy tym sobie śmieszne zdjęcia. Nastepnie udałysmy sie do pobliskich drzew. Wcale nie jest prosto wisieć na drzewie przez minute. Szczególnie kiedy nie ma sie czego trzymać. Znowu kilka fot, moze obciachowych troche ale zabawnych. Nastepny w kolejności był Plac Defilad. Oczywiście nie obyło sie bez udzielenia nam pomocy przez bardzo "miłego" mężczyzne. Zatrzymałysmy sie też zeby troche posiedziec na ławce, wtedy to okazało sie ze musimy kogoś spotkać. Ostatnim etapem były zdjęcia przy drzewie na którym mieszkały mrówki. Cóz mrówki nawet nie gryza...


Pozdrawiam LaDy NiRa





Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.09.2006 :: 15:50 :: clm2.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

a kto ja?? :) bierz sie i juz po kłopocie :D
05.09.2006 :: 18:07 :: cmo235.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Ja?? -.-
31.08.2006 :: 17:45 :: clj1.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

zabierz sie za nowa notcie :)
31.08.2006 :: 17:44 :: clj1.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

ależ Kaileenko nie waż sie nawet zamykać nawet nie ma mowy!! mało komentów u nas trzeba jakos to naprawic :P
22.08.2006 :: 00:26 :: ckf37.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Dooobra... zamykam się - pozdrawiam :D
22.08.2006 :: 00:26 :: ckf37.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Buuu... *mróki*?? MróWki!
22.08.2006 :: 00:25 :: ckf37.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Mylisz się Madziu. Mróki gryzą, gryzą jak cholera!

Kaileena_Farah
Talk.pl :: Wróć