paczka26 - komentarze


Wprawdzie to Kaileena mia³a sie wziac za nowa notke ale zrobie to ja. A ktos móg³by tu zajrzec. Mam nadzieje ze powtorzy sie pewna sytuacja. Ostatnie spotkanie naszej paczki by³o 16 wrzesnia, na imprezie u Kaileenki. Niestety pojawi³am sioe tylko ja (Lady Nira), Go³otka, Miss Kiedis i A$. Oczywiscie szkoda by³o ze nie ma Miss Martian, Justynki i Adama, ale impreza by³a fajna. No wkoncu my s³yniemy z fajnych imprez. Cóz nie powiem, mia³ysmy zrobic nawet poprawiny, gdy¿ jak wiadomo sk³ad by³ niepe³ny. Ale roz³ozy³o nasza kochana Kaileene i nie by³o mowy o kolejnej imprezie. No co wypada zrobic nowa impreze! Kto sie poswieci?? Wiem mozna ujac to jako pytanie retoryczne wsumie. Bo kto przyjmie pod dach taka zwariowana gromade jak my?? Raczej ma³o osob. Reszte pozostawiam dziewczynom.
Pozdrawiam LaDy NiRa

Imiê:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.02.2007 :: 20:01 :: cmk24.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lady Nira

Kochane mo¿e która¶ siê we¼mie za bloga co??
28.10.2006 :: 00:55 :: cmo159.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Trzeba koniecznie now± impreze zorganizowaæ :) Tak± melancholijn±... xD Wy¿aliæ siê, wyrzuciæ z siebie wszystko. Jesieñ tak nastraja cz³owieka dziko...
Co wy na to?
26.10.2006 :: 15:00 :: clf51.neoplus.adsl.tpnet.pl

Miss Martian

Ja nie mogê u siebie imprez robiæ, zreszt± wiesz...
26.10.2006 :: 14:59 :: clf51.neoplus.adsl.tpnet.pl

Miss Martian

Kochana Meg! Ja wiem! Pokutujê! Ale obiecujê, ¿e je¶li tylko siê da! To bêdê na andrzejkach je¶li takowe sie odbêd±! Mam nadziejê, ze to bedzie pi±tek lub sobota... Bo z innymi dniami moze byc ró¿nie...
Talk.pl :: Wróæ